Ana sayfa » YsTBsT Hakkında

YsTBsT Hakkında

YagsatarızBalsatarız.com

Türkçe içerik üreten bir sitedir. Site içeriği hayvanlar, buluşlar ve icatlar, bilim, insan vücudu ve daha birçok başka konu ile ilgili ilginç bilgiler ve listelerden oluşmaktadır. İçerikler fotoğraf, resim, grafik ve videolarla da zenginleştirilmiştir.

Dilerseniz yayınlanmasını istediğiniz içerikleri de sitemize gönderebilirsiniz. Bunun için iletişim formundan yararlanabilirsiniz.

Sokak Ansiklopedisi, güncel yaşam bilgileri üzerine hap bilgilere yer vermektedir. Böylece merak edilen konularda konuşabileceğiniz bilgileri okuma şansınız olacaktır.

Ana amacımız Türk ve Osmanlı tarihi hakkında orjinal bilgiler vermektir. Ayrıca sokak ve günlük yaşam içerisin de konuşulan konular üzerine bilgiler yer alacaktır.

Blogumuz da Türk mitolojisi , Dünya Mitolojisi üzerine detay makaleler bulabileceksiniz . Mistik konular için ise özellikle kristaller ve değerli taşlar üzerine çalışmamız bulunmaktadır.

Mitoloji bölümlerimiz de yer alan makaleler , dünya ve kültürümüzde yer alan kimisi unutulmuş önemli hikayelere yer vermektedir.

Osmanlı dünyası bölümün de ejdat üzerine kaynakları ile net bilgiler verilmektedir. Böylece o dönem yaşam ve yönetimi hakkında inceleme yapabilirsiniz.

Kristaller çalışması , kariyer ve ev yaşamında değerli taş ve mineralleri nasıl kullanabileceğinizi detaytlı makaleleler ile önünüze getirmektedir.

İçeriğimiz artan şekil de devam edecektir. İyi okumalar

Saygılarımızla,


YagsatarızBalsatarız.com
iletişim için : [email protected]